Верифікований профіль
14
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (7)

  • АН Харьков-Имидж
    73 000 $
    986 $/м²

    Миру вул., 53

    3 кімнати
    74 / 43 / 9 м²
    поверх 1 з 9
    вчора
    Продам 3-кімнатну квартиру на 1-му поверсі 9-поверхового будинку, новобудова ЖК «Мира 3», метро Індустріальна (Пролетарська), район ХТЗ. Переваги квартири: ЦЕГЛЯНИЙ, НОВИЙ БУДИНОК, ПЛАНУВАННЯ — ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА 74 КВ. М, три роздільні кімнати, кухня 9 кв. м. У квартирі зроблено новий сучасний євроремонт, у якому ніхто не жив, вбудована кухня. Поруч усе, що потрібно для комфортного життя: • Ринок, супермаркети, аптеки • Поліклініка • Метро • Чудова транспортна розв'язка — швидко дістанетесь у будь-яку точку міста Ціна 73 000 у. о. Працюємо за сертифікатом.
    Рієлтор
  • АН Харьков-Имидж
    28 000 $
    519 $/м²

    Соборності України вул., 238

    2 кімнати
    54 / 31 / 11 м²
    поверх 1 з 9
    вчора
    Продам 2-кімнатну квартиру на 1 поверсі 9-поверхового будинку по вул. Соборності України (Дружби народів), 238. У квартирі велика кухня 12 кв. м, велика лоджія та балкон, два погреби. Квартира під Ваш ремонт. Ціна 28 000, торг!
    Рієлтор
  • АН Харьков-Имидж
    28 000 $
    848 $/м²

    Барабашова вул., 10

    1 кімната
    33 / 16 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    2021 рік побудови
    вчора
    Продається затишна, нова 1-кімнатна квартира на 8 поверсі 9-поверхового цегляного будинку (новобудова) у ЖК «Пташка», вул. Барабашова, 10, на Салтівці, метро «Академіка Павлова». Забудовник — «Житлобуд-1». У квартирі зроблено євроремонт, встановлено металопластикові вікна, горизонтальну систему опалення, лічильники на тепло. Ціна — 28 000 у. о.
    Рієлтор
  • АН Харьков-Имидж
    23 000 $
    697 $/м²

    Барабашова вул., 10а

    1 кімната
    33 / 16 / 9 м²
    поверх 3 з 9
    2021 рік побудови
    вчора
    Продам 1 -но комнатную квартиру на 3 этаже 9 этажного кирпичного дома , новострой Жилой Комплекс Птичка, Салтовка, метро Академика Павлова. В квартире сделан евроремонт, мебель, техника. Цена 23000 у.е.
    Рієлтор
  • АН Харьков-Имидж
    87 000 $
    1 000 $/м²

    Кричевського вул., 34

    3 кімнати
    87 / 50 / 20 м²
    поверх 4 з 9
    2016 рік побудови
    вчора
    У продажу 3-кімнатна квартира в новобудові на 4 поверсі 9-поверхового будинку в ЖК «Червоні вітрила», вулиця Кричевського, 34, МЖК «Інтернаціоналіст», Північна Салтівка, супермаркет «Клас». Формат квартири: кухня-студія та дві кімнати. Площа квартири — 87 кв. м. У квартирі частковий ремонт, штукатурка стін та стяжка підлоги, розведена електрика, встановлений газовий котел, підлога з підігрівом. Ціна 87 000 у. о. Торг реальному покупцю! Сертифікат розглядаємо. Є відео квартири.
    Рієлтор
  • АН Харьков-Имидж
    65 000 $
    1 354 $/м²

    Лисаветинська вул., 5а

    2 кімнати
    48 / 22 / 11 м²
    поверх 9 з 16
    2018 рік побудови
    вчора
    У продажу євродвушка в новому будинку в житловому комплексі «Левада», центр міста, станція метро «Левада», супермаркет «Клас». Квартира розташована на 9-му поверсі 16-поверхового будинку. Формат квартири: 2 кімнати та велика кухня, є гардеробна. У квартирі зроблено новий євроремонт, є меблі та техніка. Встановлені лічильники на тепло, воду. Є відео квартири. Ціна — 65 000 у. о. Сертифікат розглядаємо.
    Рієлтор
  • АН Харьков-Имидж
    45 000 $
    1 071 $/м²

    Миру вул., 57

    1 кімната
    42 / 21 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру на 8-му поверсі 9-поверхового будинку в новобудові, ЖК «Мира 4», вулиця Миру, 57, метро Індустріальна, район ХТЗ. У квартирі зроблено якісний євроремонт, є частково меблі. Квартира двостороння, встановлено бойлер. Ціна — 45 000 у.о.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?